Jó évünk volt … film !!!

A Stúdió Xtrame által készítet film, összefoglalja a magyar vitorlázás 2010. évi sikereit.

Jó évünk volt … film !!!

Compass Magazin

Közzétéve: 2011-03-05

Compass Magazin

Olvasd el az eredeti cikket