Péch Fanni és Héjj Eszter átvette az év női vitorlázója díjat

A Magyar Vitorlás Szövetség Elnöksége a Péch Fanni-Héjj Eszter kettőst választotta a 2010-es szezon női vitorlázójának. A megtisztelő címmel járó díjat a Winddance Sailing Team tagjai a Vitorlásbálon vették át. Az ünnepségen a vitorlázók népes táborán kívül, a társadalmi és politikai közélet több jeles képviselője is jelen volt. Így az olimpiai hajóosztályban versenyző fiatal sportolónőknek, többek között, a Magyar Vitorlás Szövetség vezetői is személyesen gratuláltak.

Péch Fanni és Héjj Eszter átvette az év női vitorlázója díjat

Compass Magazin

Közzétéve: 2011-02-20

Compass Magazin

Olvasd el az eredeti cikket