Péch Fanni és Héjj Eszter átvette az év női vitorlázója díjat
A Magyar Vitorlás Szövetség Elnöksége a Péch Fanni-Héjj Eszter kettőst választotta a 2010-es szezon női vitorlázójának. A megtisztelő címmel járó díjat a Winddance Sailing Team tagjai a Vitorlásbálon vették át. Az ünnepségen a vitorlázók népes táborán kívül, a társadalmi és politikai közélet több jeles képviselője is jelen volt. Így az olimpiai hajóosztályban versenyző fiatal sportolónőknek, többek között, a Magyar Vitorlás Szövetség vezetői is személyesen gratuláltak.
Compass Magazin