Litkey Farkas csapata lett a bajnok

2011. július 27-e és 31-e között Balatonkenesén a KMPVSE rendezésében zajlott a Watt Energy Drink J24-es Országos Bajnokság. Minden idők egyik legerősebb mezőnye gyűlt össze. A 10 futamos OB-n remek szélben izgalmas futamokat vívtak a csapatok, szinte forrt a víz.

Litkey Farkas csapata lett a bajnok

Compass Magazin

Közzétéve: 2011-08-01

Compass Magazin

Olvasd el az eredeti cikket