De szeretnék... - Vitorlás tudattágítás
... én is, hejj, közöttetek lenni! Az első szakasz befejezése utáni pihenőt követően ma délután 4-kor elindult a La Solitaire du Figaro második etapja. Az út a 47 szóló…
iSail
... én is, hejj, közöttetek lenni! Az első szakasz befejezése utáni pihenőt követően ma délután 4-kor elindult a La Solitaire du Figaro második etapja. Az út a 47 szóló…
iSail
Közzétéve: 2011-08-07
iSail