Andris bajban van!!!
Felemás, mert nagyon vártuk már az idényt, nagyon szeretünk volna már vízre szállni. Egész télen bújtuk a netet, és terveztük mi lesz ha...
Compass Magazin
Felemás, mert nagyon vártuk már az idényt, nagyon szeretünk volna már vízre szállni. Egész télen bújtuk a netet, és terveztük mi lesz ha...
Compass Magazin
Közzétéve: 2011-05-20
Compass Magazin