Váradi-Szabóék tartják vezető helyüket
Pénteken egy megrendezett futammal folytatódott a 2011. évi F18 Országos Bajnokság. Délelőtt tíz órakkor a leálló K-i szélben sikerült egy futamot rendezni a szervezőknek, melyet a Várady Szabó János - Petheő Tamás páros ismét megnyert.
Compass Magazin