Vitorláztunk!
Mióta a jég elolvadt, tervezzük az első Micro Magic edzést, elméletben már többször nekiindultunk, de gyakorlatban csak most vasárnap, február 20-án valósítottuk meg az egész télen dédelgetett tervet. Először a szombatot beszéltük meg, majd kiderült, hogy a Lajosnak csak a vasárnap jó és reménykedtünk, hogy a plusz egy nap elég lesz arra is, hogy a Kellényi Pisti technikai problémái megoldódjanak. Végül heten lettünk, de lehettünk volna akár kilencen is, ha minden összejön.
Compass Magazin