Újra bajnok a Váradi-Szabó – Petheő páros

A tizenegy megrendezett futamból hét futamot megnyert és ezzel 2011-ben is megőrizte bajnoki cimét a Váradi-Szabó János – Petheő Tamás páros a Balatonfüreden hétfőn véget ért F18 Országos Bajnokságon.

Újra bajnok a Váradi-Szabó – Petheő páros

Compass Magazin

Közzétéve: 2011-08-29

Compass Magazin

Olvasd el az eredeti cikket