Ifj. Csóka László az MM bajnok

Rangos mezőnyben, az eddigi legnagyobb indulószámot felvonultató bajnokságon nyert a Pécsi Ércbányász MK fiatal versenyzője ifj. Csóka László. A Micro Magic bajnokságon, olimpikon vitorlázók Berecz Zsombor és Székely Antal, a korábbi két MM bajnokság győztese Forrai Csaba, a 470-es osztály olimpiai aspiránsa Sallai Gábor és az MM osztályszövetség elnöke és létrehozója Beliczay Péter is rajthoz álltak.

Ifj. Csóka László az MM bajnok

Compass Magazin

Közzétéve: 2011-05-22

Compass Magazin

Olvasd el az eredeti cikket