Ifj. Csóka László az MM bajnok
Rangos mezőnyben, az eddigi legnagyobb indulószámot felvonultató bajnokságon nyert a Pécsi Ércbányász MK fiatal versenyzője ifj. Csóka László. A Micro Magic bajnokságon, olimpikon vitorlázók Berecz Zsombor és Székely Antal, a korábbi két MM bajnokság győztese Forrai Csaba, a 470-es osztály olimpiai aspiránsa Sallai Gábor és az MM osztályszövetség elnöke és létrehozója Beliczay Péter is rajthoz álltak.
Compass Magazin