Indul a szezon!

Beliczay Péter beszámolója az első adriai IOM versenyről: Ötödik éve jelzi nekem a rogoznicai verseny, hogy új szezon indul. Az idei különösen izgalmasnak tűnik. Végre minden világversenyen csak résztvevő leszek és nem rendező. Kész felüdülés.

Indul a szezon!

Compass Magazin

Közzétéve: 2011-01-19

Compass Magazin

Olvasd el az eredeti cikket