Indul a szezon!
Beliczay Péter beszámolója az első adriai IOM versenyről: Ötödik éve jelzi nekem a rogoznicai verseny, hogy új szezon indul. Az idei különösen izgalmasnak tűnik. Végre minden világversenyen csak résztvevő leszek és nem rendező. Kész felüdülés.
Compass Magazin