Nem tudják leengedni a Balatont a jégzajlás miatt

A Balaton magas vízállása miatt folytatni kellene a tó vizének leengedését, a megindult jégzajlás miatt azonban mégis lezárják a Sió-zsilipet. Erre a zsilip építése óta még nem volt példa a vízügyi szakemberek szerint.

Nem tudják leengedni a Balatont a jégzajlás miatt

Compass Magazin

Közzétéve: 2011-02-18

Compass Magazin

Olvasd el az eredeti cikket